R. Hakkı Cad. Dut Sok. No: 2 Saat Kulesi Yanı İzmit / Kocaeli - Rezervasyon +90 262 321 47 47

Voge Restaurant & Bar

Anasayfa Voge Restaurant & Bar

Voge Restaurant & Bar

Şehrimizin incisi İzmit’in tam ortasında Wes Hotel bünyesinde otelimizde konaklama yapan misafirlerimiz ile dışarıdan misafirlerimize hizmet vermek üzere 2023 yılı şubat ayında kurulmuştur. İç Mekan-Ön Bahçe ve Teras olmak üzere üç bölümden oluşmaktadır.

Wes Hotelin 1.katında şık tasarımı ve deniz manzarası ile siz değerli misafirlerimize dünya mutfağımızdan seçkin yemekler ve damak tadınıza uygun enfes lezzetlerin bir arada bulunduğu alacart restaurantımızda alkol çeşitlerimiz de bulunmaktadır.

Hijyen standartları önceliğinde, özenle seçilmiş malzemeler eşliğinde usta ellerle hazırlanan menümüzde; Başlangıçlar-Ara Sıcaklar-Salatalar-Mezeler-Voge’de Tavadan Lezzetler-Izgaralar-Makarna çeşitleri ve tatlılarımız ile sizlere ailenizle, arkadaşlarınızla, dostlarınızla kısacası sevdiklerinizle birlikte İzmit’in göbeğinde deniz manzarası eşliğinde huzurlu ve güvenli keyifli saatler geçirmek, özel günlerinizi daha özel kılmak için seçkin personelimiz eşliğinde restaurantımızda ağırlamaktan gurur duyacağız.


Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma 09.00 - 24:00 Cumartesi - Pazar 08:00 - 03.00

Rezervasyon için; 
Tel : 0533 400 62 41
Adres : Wes Hotel - Kozluk Mah. Ruşen Hakkı Caddesi, Dut Sk. No:2 Kat:1, 41200 İzmit/Kocaeli
E-Mail : info@voge.com.tr


Türk Hamamı

Spa

Voge Restaurant & Bar